Puljeoppsett

Siste endring: 28.05.2010, kl. 00:30

 

SJEKK OM DET ER ENDRINGER FOR DITT LAG!

Skrevet av NTH

 

 

Gutter 9 – Pulje 1
IL Flåværingen (Gul – Blå)
Os TF (Gul – Sort)
IL Røyken og Spikkestad
Storhamar Håndball (Gul – Blå)
3 Storhamar Håndball IL Røyken og Spikkestad Fredag 18:40 Bane 1 – Mini
4 IL Flåværingen Os TF Fredag 20:00 Bane 1 – Mini
2 Os TF IL Røyken og Spikkestad Lørdag 09:00 Bane 1 – Mini
1 IL Flåværingen Storhamar Håndball Lørdag 09:20 Bane 1 – Mini
5 Os TF Storhamar Håndball Lørdag 13:00 Bane 1 – Mini
6 IL Røyken og Spikkestad IL Flåværingen Lørdag 13:20 Bane 1 – Mini
7 Storhamar Håndball IL Flåværingen Søndag 09:20 Bane 1 – Mini
8 IL Røyken og Spikkestad Os TF Søndag 09:40 Bane 1 – Mini
9 IL Røyken og Spikkestad Storhamar Håndball Søndag 14:20 Bane 1 – Mini
10 Os TF IL Flåværingen Søndag 14:40 Bane 1 – Mini
11 Storhamar Håndball Os TF Søndag 16:00 Bane 1 – Mini
12 IL Flåværingen IL Røyken og Spikkestad Søndag 16:20 Bane 1 – Mini
Gutter 10 – Pulje 1
Os TF (Gul – Sort)
IL Røyken og Spikkestad
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
Skiptvet IL (Hvit/Rød – Hvit)
Spydeberg IL (Hvit – Blå)
Storhamar Håndball (Gul – Blå)
16 Sandefjord TIF Storhamar Håndball Fredag 19:00 Bane 1 – Mini
17 Skiptvet IL IL Røyken og Spikkestad Fredag 19:20 Bane 1 – Mini
18 Spydeberg IL Os TF Fredag 19:40 Bane 1 – Mini
13 Os TF Storhamar Håndball Lørdag 08:00 Bane 1 – Mini
14 IL Røyken og Spikkestad Spydeberg IL Lørdag 08:20 Bane 1 – Mini
15 Sandefjord TIF Skiptvet IL Lørdag 08:40 Bane 1 – Mini
19 Storhamar Håndball Spydeberg IL Lørdag 15:00 Bane 1 – Mini
20 Os TF Skiptvet IL Lørdag 15:20 Bane 1 – Mini
21 IL Røyken og Spikkestad Sandefjord TIF Lørdag 15:40 Bane 1 – Mini
22 IL Røyken og Spikkestad Storhamar Håndball Søndag 10:00 Bane 1 – Mini
23 Sandefjord TIF Os TF Søndag 10:20 Bane 1 – Mini
24 Skiptvet IL Spydeberg IL Søndag 10:40 Bane 1 – Mini
25 Storhamar Håndball Skiptvet IL Søndag 15:00 Bane 1 – Mini
26 Spydeberg IL Sandefjord TIF Søndag 15:20 Bane 1 – Mini
27 Os TF IL Røyken og Spikkestad Søndag 15:40 Bane 1 – Mini
Gutter 11 – Pulje 1
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Drøbak Frogn IL (Rød – Rød)
IL Flåværingen (Gul – Blå)
Halsen IF (Rød – Grønn)
Jotun IL 1 (Grønn – Rød)
Ottestad IL 2 (J-11) (Gul – Sort)
43 Storhamar Håndball 1 Ottestad IL 2 (J-11) Fredag 18:00 Bane 3
44 Drøbak Frogn IL Jotun IL 1 Fredag 19:00 Bane 3
45 IL Flåværingen Halsen IF Fredag 19:20 Bane 3
46 IL Flåværingen Ottestad IL 2 (J-11) Lørdag 08:00 Bane 2
47 Halsen IF Drøbak Frogn IL Lørdag 08:20 Bane 2
48 Jotun IL 1 Storhamar Håndball 1 Lørdag 08:40 Bane 2
49 Ottestad IL 2 (J-11) Jotun IL 1 Lørdag 12:00 Bane 3
50 Storhamar Håndball 1 Halsen IF Lørdag 12:20 Bane 3
51 Drøbak Frogn IL IL Flåværingen Lørdag 12:40 Bane 3
52 Drøbak Frogn IL Ottestad IL 2 (J-11) Søndag 09:00 Bane 2
53 IL Flåværingen Storhamar Håndball 1 Søndag 09:20 Bane 2
54 Halsen IF Jotun IL 1 Søndag 09:40 Bane 2
55 Ottestad IL 2 (J-11) Halsen IF Søndag 12:00 Bane 2
56 Jotun IL 1 IL Flåværingen Søndag 12:20 Bane 2
57 Storhamar Håndball 1 Drøbak Frogn IL Søndag 12:40 Bane 2
Gutter 11 – Pulje 2
Bjørndal IF (Blå – Rød)
Ottestad IL 1 (Gul – Sort)
Ottestad IL 3 (J-11) (Gul – Sort)
Spydeberg IL (Hvit – Blå)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
Tiller IL (Blå – Blå)
HK – 72 Sande (Blå – Hvit)
458 Ottestad IL 1 Storhamar Håndball 2 Fredag 18:20 Bane 3
446 HK-72 Sande Ottestad IL 3 (J-11) Fredag 18:40 Bane 3
457 Bjørndal IF Tiller IL Fredag 19:40 Bane 3
445 Tiller IL Spydeberg IL Lørdag 07:40 Bane 2
447 Bjørndal IF Ottestad IL 1 Lørdag 07:40 Bane 3
448 Ottestad IL 3 (J-11) Bjørndal IF Lørdag 18:50 Bane 3
443 Ottestad IL 3 (J-11) Tiller IL Lørdag 09:00 Bane 2
442 Ottestad IL 1 HK-72 Sande Lørdag 09:20 Bane 2
444 Spydeberg IL Storhamar Håndball 2 Lørdag 09:40 Bane 2
451 HK-72 Sande Storhamar Håndball 2 Lørdag 12:40 Bane 9
450 Storhamar Håndball 2 Tiller IL Lørdag 13:00 Bane 3
452 Bjørndal IF Spydeberg IL Lørdag 13:20 Bane 3
453 Ottestad IL 1 Ottestad IL 3 (J-11) Lørdag 13:40 Bane 3
449 Spydeberg IL HK-72 Sande Lørdag 18:30 Bane 3
460 Storhamar Håndball 2 Ottestad IL 3 (J-11) Lørdag 18:30 Bane 2
454 Spydeberg IL Ottestad IL 1 Søndag 10:00 Bane 2
455 Storhamar Håndball 2 Bjørndal IF Søndag 10:20 Bane 2
456 Tiller IL HK-72 Sande Søndag 10:40 Bane 2
459 Ottestad IL 3 (J-11) Spydeberg IL Søndag 13:00 Bane 2
461 Tiller IL Ottestad IL 1 Søndag 13:20 Bane 2
Gutter 12 – Pulje 1
Bjørndal IF (Blå – Rød)
Furnes Håndball (Blå – Hvit)
Halsen IF (Rød – Grønn)
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
59 Furnes Håndball Halsen IF Fredag 18:00 Bane 4
58 Bjørndal IF HK-72 Sande Fredag 18:25 Bane 4
60 HK-72 Sande Halsen IF Lørdag 14:00 Bane 2
61 Bjørndal IF Furnes Håndball Lørdag 14:00 Bane 3
62 Furnes Håndball HK-72 Sande Lørdag 15:40 Bane 2
63 Halsen IF Bjørndal IF Lørdag 15:40 Bane 3
Gutter 12 – Pulje 2
Jotun IL (Grønn – Rød)
Kolbotn IL 1 (Hvit – Blå)
IL Røyken og Spikkestad
Kløfta IL (Hvit – Sort)
65 Kolbotn IL 1 IL Røyken og Spikkestad Fredag 18:50 Bane 4
64 Jotun IL Kløfta IL Fredag 19:15 Bane 4
66 Kløfta IL IL Røyken og Spikkestad Lørdag 14:25 Bane 2
67 Jotun IL Kolbotn IL 1 Lørdag 14:25 Bane 3
68 Kolbotn IL 1 Kløfta IL Lørdag 16:05 Bane 2
69 IL Røyken og Spikkestad Jotun IL Lørdag 16:05 Bane 3
Gutter 12 – Pulje 3
Kolbotn IL 2 (Hvit – Blå)
Os TF (Gul – Sort)
Skiptvet IL (Hvit/Rød – Hvit)
Slemmestad IF (Hvit – Sort)
70 Kolbotn IL 2 Slemmestad IF Fredag 19:40 Bane 4
71 Os TF Skiptvet IL Fredag 20:05 Bane 4
72 Slemmestad IF Skiptvet IL Lørdag 14:50 Bane 2
73 Kolbotn IL 2 Os TF Lørdag 14:50 Bane 3
74 Os TF Slemmestad IF Lørdag 16:30 Bane 2
75 Skiptvet IL Kolbotn IL 2 Lørdag 16:30 Bane 3
Gutter 12 – Pulje 4
Spydeberg IL (Hvit – Blå)
Stokke IL (Grønn – Sort)
Storhamar Håndball (Gul – Blå)
Tiller IL (Blå – Blå)
76 Spydeberg IL Tiller IL Fredag 20:30 Bane 4
77 Stokke IL Storhamar Håndball Fredag 20:55 Bane 4
78 Tiller IL Storhamar Håndball Lørdag 15:15 Bane 2
79 Spydeberg IL Stokke IL Lørdag 15:15 Bane 3
80 Stokke IL Tiller IL Lørdag 16:55 Bane 2
81 Storhamar Håndball Spydeberg IL Lørdag 16:55 Bane 3
Gutter 13 – Pulje 1
Bjørndal IF 1 (Blå – Rød)
Kolbotn IL 1 (Hvit – Blå)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
Haslum HK 2 (Rød – Rød)
82 Bjørndal IF 1 Haslum HK 2 Fredag 18:00 Bane 6
83 Kolbotn IL 1 Kongsvinger IL Fredag 18:25 Bane 6
84 Haslum HK 2 Kongsvinger IL Lørdag 12:10 Bane 4
85 Bjørndal IF 1 Kolbotn IL 1 Lørdag 12:10 Bane 5
86 Kolbotn IL 1 Haslum HK 2 Lørdag 15:55 Bane 4
87 Kongsvinger IL Bjørndal IF 1 Lørdag 15:55 Bane 5
Gutter 13 – Pulje 2
Sportsklubben Falk (Marineblå – Hvit)
Halsen IF (Rød – Grønn)
Haslum HK 1 (Rød – Rød)
Kolbotn IL 2 (Hvit – Blå)
89 Halsen IF Haslum HK 1 Fredag 18:50 Bane 6
88 Sportsklubben Falk Kolbotn IL 2 Lørdag 11:20 Bane 7
90 Kolbotn IL 2 Haslum HK 1 Lørdag 13:00 Bane 7
91 Sportsklubben Falk Halsen IF Lørdag 13:25 Bane 7
92 Halsen IF Kolbotn IL 2 Lørdag 15:55 Bane 6
93 Haslum HK 1 Sportsklubben Falk Lørdag 15:55 Bane 7
Gutter 13 – Pulje 3
Bjørndal IF 2 (Blå – Rød)
Charlottenlund Spkl 1 (Stålgrå – Rød)
Jotun IL (Grønn – Rød)
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
94 Bjørndal IF 2 Sandefjord TIF Fredag 19:15 Bane 6
95 Charlottenlund Spkl 1 Jotun IL Lørdag 11:20 Bane 6
96 Sandefjord TIF Jotun IL Lørdag 13:25 Bane 4
97 Bjørndal IF 2 Charlottenlund Spkl 1 Lørdag 13:25 Bane 5
98 Charlottenlund Spkl 1 Sandefjord TIF Lørdag 16:20 Bane 4
99 Jotun IL Bjørndal IF 2 Lørdag 16:20 Bane 5
Gutter 13 – Pulje 4
Charlottenlund Spkl 2 (Stålgrå – Rød)
Os TF (Gul – Sort)
Rælingen HK (Hvit – Rød)
Tiller IL (Blå – Blå)
100 Charlottenlund Spkl 2 Tiller IL Lørdag 11:20 Bane 4
101 Os TF Rælingen HK Lørdag 11:20 Bane 5
102 Tiller IL Rælingen HK Lørdag 13:00 Bane 6
103 Charlottenlund Spkl 2 Os TF Lørdag 13:25 Bane 6
104 Os TF Tiller IL Lørdag 16:20 Bane 6
105 Rælingen HK Charlottenlund Spkl 2 Lørdag 16:20 Bane 7
Gutter 14 – Pulje 1
Bærums Verk IF (Grønn – Rød)
IL Flåværingen (Gul – Blå)
SK Freidig 1 (Gul – Rød)
IL Runar 1 (Hvit – Hvit)
106 Bærums Verk IF IL Runar 1 Fredag 19:40 Bane 6
107 IL Flåværingen SK Freidig 1 Lørdag 08:00 Bane 8
108 IL Runar 1 SK Freidig 1 Lørdag 11:30 Bane 8
109 Bærums Verk IF IL Flåværingen Lørdag 11:30 Bane 9
110 IL Flåværingen IL Runar 1 Lørdag 14:25 Bane 9
111 SK Freidig 1 Bærums Verk IF Lørdag 14:25 Bane 10
Gutter 14 – Pulje 2
SK Freidig 2 (Gul – Rød)
IL Runar 2 (Hvit – Hvit)
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
Os TF (Gul – Sort)
113 IL Runar 2 Korsvoll IL Fredag 20:15 Bane 6
112 SK Freidig 2 Os TF Lørdag 08:00 Bane 9
114 Os TF Korsvoll IL Lørdag 11:30 Bane 10
115 SK Freidig 2 IL Runar 2 Lørdag 12:05 Bane 8
116 IL Runar 2 Os TF Lørdag 15:00 Bane 8
117 Korsvoll IL SK Freidig 2 Lørdag 15:00 Bane 9
Gutter 14 – Pulje 3
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
Nordbygda IL (Grønn – Sort)
Rælingen HK (Hvit – Rød)
Tiller IL (Blå – Blå)
119 Nordbygda IL Rælingen HK Fredag 20:50 Bane 6
118 Sandefjord TIF Tiller IL Lørdag 08:00 Bane 10
120 Tiller IL Rælingen HK Lørdag 12:05 Bane 9
121 Sandefjord TIF Nordbygda IL Lørdag 12:05 Bane 10
122 Nordbygda IL Tiller IL Lørdag 15:00 Bane 10
123 Rælingen HK Sandefjord TIF Lørdag 15:35 Bane 10
Gutter 15 – Pulje 1
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
Sportsklubben Falk (Marineblå – Hvit)
Kongsvinger IL 2 (Rød – Hvit)
Jotun IL (Grønn – Rød)
125 Sportsklubben Falk Kongsvinger IL 2 Fredag 18:35 Bane 7
124 HK-72 Sande Jotun IL Lørdag 08:35 Bane 10
126 Jotun IL Kongsvinger IL 2 Lørdag 12:40 Bane 8
127 HK-72 Sande Sportsklubben Falk Lørdag 12:40 Bane 10
128 Sportsklubben Falk Jotun IL Lørdag 16:45 Bane 8
129 Kongsvinger IL 2 HK-72 Sande Lørdag 19:00 Bane 10
Gutter 15 – Pulje 2
Kongsvinger IL 1 (Rød – Hvit)
Os TF (Gul – Sort)
Stokke IL (Grønn – Sort)
TRUKKET (Blå – Blå)
130 Kongsvinger IL 1 Sandefjord TIF (G-14) Fredag 18:00 Bane 7
131 Os TF Stokke IL Lørdag 08:35 Bane 9
132 Sandefjord TIF (G-14) Stokke IL Lørdag 20:10 Bane 10
133 Kongsvinger IL 1 Os TF Lørdag 13:15 Bane 8
135 Stokke IL Kongsvinger IL 1 Lørdag 17:55 Bane 10
134 Os TF Sandefjord TIF (G-14) Lørdag 19:55 Bane 5
Gutter 16 – Pulje 1
Bækkelagets SK (Gul – Blå)
Charlottenlund Spkl (Stålgrå – Rød)
Tiller IL 2 (Blå – Blå)
Sandefjord TIF 1 (Rød – Rød)
137 Charlottenlund Spkl Tiller IL 2 Fredag 20:55 Bane 10
136 Bækkelagets SK Sandefjord TIF 1 Fredag 22:05 Bane 10
140 Charlottenlund Spkl Sandefjord TIF 1 Lørdag 16:45 Bane 9
141 Tiller IL 2 Bækkelagets SK Lørdag 17:20 Bane 10
138 Sandefjord TIF 1 Tiller IL 2 Lørdag 18:45 Bane 6
139 Bækkelagets SK Charlottenlund Spkl Lørdag 18:45 Bane 7
Gutter 16 – Pulje 2
Jotun IL (Grønn – Rød)
Sandefjord TIF 2 (Rød – Rød)
Stokke IL (Grønn – Sort)
Tiller IL 1 (Blå – Blå)
143 Sandefjord TIF 2 Stokke IL Fredag 22:40 Bane 10
142 Jotun IL Tiller IL 1 Lørdag 09:45 Bane 8
144 Tiller IL 1 Stokke IL Lørdag 18:45 Bane 4
145 Jotun IL Sandefjord TIF 2 Lørdag 18:45 Bane 5
146 Sandefjord TIF 2 Tiller IL 1 Lørdag 20:30 Bane 9
147 Stokke IL Jotun IL Lørdag 20:30 Bane 5
Jenter 9 – Pulje 1
Furnes Håndball (Blå – Hvit)
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
Skiptvet IL 1 (Hvit/Rød – Hvit)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
148 Furnes Håndball Storhamar Håndball 2 Fredag 18:00 Bane 1 – Mini
149 Sandefjord TIF Skiptvet IL 1 Fredag 20:20 Bane 1 – Mini
150 Storhamar Håndball 2 Skiptvet IL 1 Lørdag 09:40 Bane 1 – Mini
151 Furnes Håndball Sandefjord TIF Lørdag 10:00 Bane 1 – Mini
152 Sandefjord TIF Storhamar Håndball 2 Lørdag 13:40 Bane 1 – Mini
153 Skiptvet IL 1 Furnes Håndball Lørdag 14:00 Bane 1 – Mini
154 Furnes Håndball Skiptvet IL 1 Lørdag 18:00 Bane 1 – Mini
155 Storhamar Håndball 2 Sandefjord TIF Lørdag 18:20 Bane 1 – Mini
156 Sandefjord TIF Furnes Håndball Søndag 08:00 Bane 1 – Mini
157 Skiptvet IL 1 Storhamar Håndball 2 Søndag 08:20 Bane 1 – Mini
158 Skiptvet IL 1 Sandefjord TIF Søndag 13:00 Bane 1 – Mini
159 Storhamar Håndball 2 Furnes Håndball Søndag 13:20 Bane 1 – Mini
Jenter 9 – Pulje 2
Bjørndal IF (Blå – Rød)
Skiptvet IL 2 (Hvit/Rød – Hvit)
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Storhamar Håndball 3 (Gul – Blå)
162 Storhamar Håndball 3 Storhamar Håndball 1 Fredag 18:20 Bane 1 – Mini
163 Bjørndal IF Skiptvet IL 2 Fredag 20:40 Bane 1 – Mini
160 Bjørndal IF Storhamar Håndball 3 Lørdag 10:20 Bane 1 – Mini
161 Skiptvet IL 2 Storhamar Håndball 1 Lørdag 10:40 Bane 1 – Mini
164 Skiptvet IL 2 Storhamar Håndball 3 Lørdag 14:20 Bane 1 – Mini
165 Storhamar Håndball 1 Bjørndal IF Lørdag 14:40 Bane 1 – Mini
166 Bjørndal IF Storhamar Håndball 1 Lørdag 18:40 Bane 1 – Mini
167 Storhamar Håndball 3 Skiptvet IL 2 Lørdag 19:00 Bane 1 – Mini
168 Skiptvet IL 2 Bjørndal IF Søndag 08:40 Bane 1 – Mini
169 Storhamar Håndball 1 Storhamar Håndball 3 Søndag 09:00 Bane 1 – Mini
170 Storhamar Håndball 1 Skiptvet IL 2 Søndag 13:40 Bane 1 – Mini
171 Storhamar Håndball 3 Bjørndal IF Søndag 14:00 Bane 1 – Mini
Jenter 10 – Pulje 1
Bjørndal IF (Blå – Rød)
IL Flåværingen (Gul – Blå)
Tveter HK 2 (Burgunderrød – Sort)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
Lervik IF 1 (Hvit – Grønn)
Sandefjord TIF 1 (Rød – Rød)
173 IL Flåværingen Lervik IF 1 Fredag 20:00 Bane 3
174 Tveter HK 2 Kongsvinger IL Fredag 20:20 Bane 3
172 Bjørndal IF Sandefjord TIF 1 Fredag 21:40 Bane 1 – Mini
175 Tveter HK 2 Sandefjord TIF 1 Lørdag 11:00 Bane 1 – Mini
176 Kongsvinger IL IL Flåværingen Lørdag 11:20 Bane 1 – Mini
177 Lervik IF 1 Bjørndal IF Lørdag 11:40 Bane 1 – Mini
178 Sandefjord TIF 1 Lervik IF 1 Lørdag 16:00 Bane 1 – Mini
179 Bjørndal IF Kongsvinger IL Lørdag 16:20 Bane 1 – Mini
180 IL Flåværingen Tveter HK 2 Lørdag 16:40 Bane 1 – Mini
181 IL Flåværingen Sandefjord TIF 1 Søndag 11:00 Bane 1 – Mini
182 Tveter HK 2 Bjørndal IF Søndag 11:20 Bane 1 – Mini
183 Kongsvinger IL Lervik IF 1 Søndag 11:40 Bane 1 – Mini
184 Sandefjord TIF 1 Kongsvinger IL Søndag 16:40 Bane 1 – Mini
185 Lervik IF 1 Tveter HK 2 Søndag 17:00 Bane 1 – Mini
186 Bjørndal IF IL Flåværingen Søndag 17:20 Bane 1 – Mini
Jenter 10 – Pulje 2
Sandefjord TIF 2 (Rød – Rød)
Storhamar Håndball (Gul – Blå)
Tiller IL (Blå – Blå)
Tveter HK 1 (Burgunderrød – Sort)
Lervik IF 2 (Hvit – Grønn)
Skiptvet IL
189 Tiller IL Tveter HK 1 Fredag 20:40 Bane 3
188 Storhamar Håndball Lervik IF 2 Fredag 21:00 Bane 1 – Mini
187 Sandefjord TIF 2 Skiptvet IL Fredag 21:20 Bane 1 – Mini
190 Tiller IL Skiptvet IL Lørdag 12:00 Bane 1 – Mini
191 Tveter HK 1 Storhamar Håndball Lørdag 12:20 Bane 1 – Mini
192 Lervik IF 2 Sandefjord TIF 2 Lørdag 12:40 Bane 1 – Mini
193 Skiptvet IL Lervik IF 2 Lørdag 17:00 Bane 1 – Mini
194 Sandefjord TIF 2 Tveter HK 1 Lørdag 17:20 Bane 1 – Mini
195 Storhamar Håndball Tiller IL Lørdag 17:40 Bane 1 – Mini
196 Storhamar Håndball Skiptvet IL Søndag 12:00 Bane 1 – Mini
197 Tiller IL Sandefjord TIF 2 Søndag 12:20 Bane 1 – Mini
198 Tveter HK 1 Lervik IF 2 Søndag 12:40 Bane 1 – Mini
199 Skiptvet IL Tveter HK 1 Søndag 17:40 Bane 1 – Mini
200 Lervik IF 2 Tiller IL Søndag 18:00 Bane 1 – Mini
201 Sandefjord TIF 2 Storhamar Håndball Søndag 18:20 Bane 1 – Mini
Jenter 11 – Pulje 1
Bjørndal IF (Blå – Rød)
Sandefjord TIF 1 (Rød – Rød)
Halsen IF 1 (Rød – Grønn)
Kolbotn IL 2 (Hvit – Blå)
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
Jotun IL (Grønn – Rød)
202 Bjørndal IF Jotun IL Fredag 21:00 Bane 2
203 Sandefjord TIF 1 HK-72 Sande Fredag 21:20 Bane 2
204 Halsen IF 1 Kolbotn IL 2 Fredag 21:40 Bane 2
205 Halsen IF 1 Jotun IL Lørdag 10:00 Bane 2
206 Kolbotn IL 2 Sandefjord TIF 1 Lørdag 10:20 Bane 2
207 HK-72 Sande Bjørndal IF Lørdag 10:40 Bane 2
208 Jotun IL HK-72 Sande Lørdag 12:00 Bane 2
209 Bjørndal IF Kolbotn IL 2 Lørdag 12:20 Bane 2
210 Sandefjord TIF 1 Halsen IF 1 Lørdag 12:40 Bane 2
211 Sandefjord TIF 1 Jotun IL Søndag 08:00 Bane 2
212 Halsen IF 1 Bjørndal IF Søndag 08:20 Bane 2
213 Kolbotn IL 2 HK-72 Sande Søndag 08:40 Bane 2
214 Jotun IL Kolbotn IL 2 Søndag 11:00 Bane 2
215 HK-72 Sande Halsen IF 1 Søndag 11:20 Bane 2
216 Bjørndal IF Sandefjord TIF 1 Søndag 11:40 Bane 2
Jenter 11 – Pulje 2
IL Røyken og Spikkestad
IL Runar (Hvit – Hvit)
Kolbotn IL 1 (Hvit – Blå)
Storhamar Håndball 3 (Gul – Blå)
Tveter HK 2 (Burgunderrød – Sort)
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
219 Kolbotn IL 1 Storhamar Håndball 3 Fredag 19:20 Bane 2
217 IL Røyken og Spikkestad Korsvoll IL Fredag 19:40 Bane 2
218 IL Runar Tveter HK 2 Fredag 20:00 Bane 2
220 Kolbotn IL 1 Korsvoll IL Lørdag 11:00 Bane 2
221 Storhamar Håndball 3 IL Runar Lørdag 11:20 Bane 2
222 Tveter HK 2 IL Røyken og Spikkestad Lørdag 11:40 Bane 2
223 Korsvoll IL Tveter HK 2 Lørdag 13:00 Bane 2
224 IL Røyken og Spikkestad Storhamar Håndball 3 Lørdag 13:20 Bane 2
225 IL Runar Kolbotn IL 1 Lørdag 13:40 Bane 2
226 IL Runar Korsvoll IL Søndag 14:00 Bane 2
227 Kolbotn IL 1 IL Røyken og Spikkestad Søndag 14:20 Bane 2
228 Storhamar Håndball 3 Tveter HK 2 Søndag 14:40 Bane 2
229 Korsvoll IL Storhamar Håndball 3 Søndag 17:00 Bane 2
230 Tveter HK 2 Kolbotn IL 1 Søndag 17:20 Bane 2
231 IL Røyken og Spikkestad IL Runar Søndag 17:40 Bane 2
Jenter 11 – Pulje 3
Lunner IL (Rød – Hvit)
Mjøndalen IF (Brun – Hvit)
Os TF (Gul – Sort)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
Sandefjord TIF 2 (Rød – Rød)
Skiptvet IL (Hvit/Rød – Hvit)
239 Lunner IL Storhamar Håndball 2 Fredag 18:20 Bane 2
238 Skiptvet IL Sandefjord TIF 2 Fredag 18:40 Bane 2
240 Mjøndalen IF Os TF Fredag 19:00 Bane 2
232 Lunner IL Skiptvet IL Lørdag 08:00 Bane 3
233 Mjøndalen IF Sandefjord TIF 2 Lørdag 08:20 Bane 3
234 Os TF Storhamar Håndball 2 Lørdag 08:40 Bane 3
235 Os TF Skiptvet IL Lørdag 10:00 Bane 3
236 Storhamar Håndball 2 Mjøndalen IF Lørdag 10:20 Bane 3
237 Sandefjord TIF 2 Lunner IL Lørdag 10:40 Bane 3
241 Mjøndalen IF Skiptvet IL Søndag 15:00 Bane 2
242 Os TF Lunner IL Søndag 15:20 Bane 2
243 Storhamar Håndball 2 Sandefjord TIF 2 Søndag 15:40 Bane 2
244 Skiptvet IL Storhamar Håndball 2 Søndag 18:00 Bane 2
245 Sandefjord TIF 2 Os TF Søndag 18:20 Bane 2
246 Lunner IL Mjøndalen IF Søndag 18:40 Bane 2
Jenter 11 – Pulje 4
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
Halsen IF 2 (Rød – Grønn)
Tveter HK 1 (Burgunderrød – Sort)
Ulefoss SF (Rød – Rød)
Furnes Håndball (Blå – Hvit)
247 Storhamar Håndball 1 Furnes Håndball Fredag 18:00 Bane 2
248 Kongsvinger IL Ulefoss SF Fredag 20:20 Bane 2
249 Halsen IF 2 Tveter HK 1 Fredag 20:40 Bane 2
250 Halsen IF 2 Furnes Håndball Lørdag 09:00 Bane 3
251 Tveter HK 1 Kongsvinger IL Lørdag 09:20 Bane 3
252 Ulefoss SF Storhamar Håndball 1 Lørdag 09:40 Bane 3
253 Furnes Håndball Ulefoss SF Lørdag 11:00 Bane 3
254 Storhamar Håndball 1 Tveter HK 1 Lørdag 11:20 Bane 3
255 Kongsvinger IL Halsen IF 2 Lørdag 11:40 Bane 3
259 Furnes Håndball Tveter HK 1 Søndag 08:00 Bane 3
260 Ulefoss SF Halsen IF 2 Søndag 08:20 Bane 3
261 Storhamar Håndball 1 Kongsvinger IL Søndag 08:40 Bane 3
256 Kongsvinger IL Furnes Håndball Søndag 16:00 Bane 2
257 Halsen IF 2 Storhamar Håndball 1 Søndag 16:20 Bane 2
258 Tveter HK 1 Ulefoss SF Søndag 16:40 Bane 2
Jenter 12 – Pulje 1
Asker Skiklubb 1 (Svart – Svart)
Bjørndal IF 2 (Blå – Rød)
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Byåsen IL (Rød – Blå)
262 Asker Skiklubb 1 Byåsen IL Fredag 21:00 Bane 3
263 Bjørndal IF 2 Storhamar Håndball 1 Fredag 21:25 Bane 3
264 Byåsen IL Storhamar Håndball 1 Lørdag 08:00 Bane 4
265 Asker Skiklubb 1 Bjørndal IF 2 Lørdag 08:00 Bane 5
266 Bjørndal IF 2 Byåsen IL Lørdag 09:40 Bane 4
267 Storhamar Håndball 1 Asker Skiklubb 1 Lørdag 09:40 Bane 5
Jenter 12 – Pulje 2
Drøbak Frogn IL 2 (Rød – Rød)
IL Flint (Hvit – Sort)
Furnes Håndball (Blå – Hvit)
Halsen IF 1 (Rød – Grønn)
269 IL Flint Furnes Håndball Fredag 21:50 Bane 3
268 Drøbak Frogn IL 2 Halsen IF 1 Fredag 22:15 Bane 3
270 Halsen IF 1 Furnes Håndball Lørdag 08:00 Bane 6
271 Drøbak Frogn IL 2 IL Flint Lørdag 08:00 Bane 7
272 IL Flint Halsen IF 1 Lørdag 09:40 Bane 6
273 Furnes Håndball Drøbak Frogn IL 2 Lørdag 09:40 Bane 7
Jenter 12 – Pulje 3
Storhamar Håndball 5 (Gul – Blå)
IL Flåværingen (Gul – Blå)
Jotun IL (Grønn – Rød)
IL Røyken og Spikkestad
274 Storhamar Håndball 5 IL Røyken og Spikkestad Fredag 22:00 Bane 2
275 IL Flåværingen Jotun IL Fredag 22:25 Bane 2
276 IL Røyken og Spikkestad Jotun IL Lørdag 08:25 Bane 4
277 Storhamar Håndball 5 IL Flåværingen Lørdag 08:25 Bane 5
278 IL Flåværingen IL Røyken og Spikkestad Lørdag 10:05 Bane 4
279 Jotun IL Storhamar Håndball 5 Lørdag 10:05 Bane 5
Jenter 12 – Pulje 4
IL Runar (Hvit – Hvit)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
Asker Skiklubb 2 (Svart – Svart)
Bjørndal IF 1 (Blå – Rød)
281 Kongsvinger IL Asker Skiklubb 2 Fredag 18:00 Bane 8
280 IL Runar Bjørndal IF 1 Fredag 22:40 Bane 3
282 Bjørndal IF 1 Asker Skiklubb 2 Lørdag 08:25 Bane 6
283 IL Runar Kongsvinger IL Lørdag 08:25 Bane 7
284 Kongsvinger IL Bjørndal IF 1 Lørdag 10:05 Bane 6
285 Asker Skiklubb 2 IL Runar Lørdag 10:05 Bane 7
Jenter 12 – Pulje 5
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
Nore Neset IL 1 (Blå – Blå)
Storhamar Håndball 3 (Gul – Blå)
Oppegård IL 1 (Gul – Sort)
286 Korsvoll IL Oppegård IL 1 Fredag 21:20 Bane 4
287 Nore Neset IL 1 Storhamar Håndball 3 Fredag 21:45 Bane 4
288 Oppegård IL 1 Storhamar Håndball 3 Lørdag 08:50 Bane 4
289 Korsvoll IL Nore Neset IL 1 Lørdag 08:50 Bane 5
290 Nore Neset IL 1 Oppegård IL 1 Lørdag 10:30 Bane 4
291 Storhamar Håndball 3 Korsvoll IL Lørdag 10:30 Bane 5
Jenter 12 – Pulje 6
Oppegård IL 2 (Gul – Sort)
Os TF (Gul – Sort)
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
Spydeberg IL 1 (Hvit – Blå)
292 Oppegård IL 2 Spydeberg IL 1 Fredag 22:10 Bane 4
293 Os TF Sandefjord TIF Fredag 22:35 Bane 4
294 Spydeberg IL 1 Sandefjord TIF Lørdag 08:50 Bane 6
295 Oppegård IL 2 Os TF Lørdag 08:50 Bane 7
296 Os TF Spydeberg IL 1 Lørdag 10:30 Bane 6
297 Sandefjord TIF Oppegård IL 2 Lørdag 10:30 Bane 7
Jenter 12 – Pulje 7
Spydeberg IL 2 (Hvit – Blå)
Drøbak Frogn IL 1 (Rød – Rød)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
Nore Neset IL 2 (Blå – Blå)
299 Drøbak Frogn IL 1 Storhamar Håndball 2 Fredag 18:00 Bane 5
298 Spydeberg IL 2 Nore Neset IL 2 Fredag 19:15 Bane 5
300 Nore Neset IL 2 Storhamar Håndball 2 Lørdag 09:15 Bane 4
301 Spydeberg IL 2 Drøbak Frogn IL 1 Lørdag 09:15 Bane 5
302 Drøbak Frogn IL 1 Nore Neset IL 2 Lørdag 10:55 Bane 4
303 Storhamar Håndball 2 Spydeberg IL 2 Lørdag 10:55 Bane 5
Jenter 12 – Pulje 8
Storhamar Håndball 4 (Gul – Blå)
Halsen IF 2 (Rød – Grønn)
Tiller IL (Blå – Blå)
Ulefoss SF (Rød – Rød)
304 Storhamar Håndball 4 Ulefoss SF Fredag 18:25 Bane 5
305 Halsen IF 2 Tiller IL Fredag 18:50 Bane 5
306 Ulefoss SF Tiller IL Lørdag 09:15 Bane 6
307 Storhamar Håndball 4 Halsen IF 2 Lørdag 09:15 Bane 7
308 Halsen IF 2 Ulefoss SF Lørdag 10:55 Bane 6
309 Tiller IL Storhamar Håndball 4 Lørdag 10:55 Bane 7
Jenter 13 – Pulje 1
Bjørndal IF (Blå – Rød)
Byåsen IL 1 (Rød – Blå)
Tveter HK (Burgunderrød – Sort)
Eidsvoll IF (Rød – Hvit)
310 Bjørndal IF Eidsvoll IF Fredag 19:40 Bane 5
311 Byåsen IL 1 Tveter HK Lørdag 11:45 Bane 4
312 Eidsvoll IF Tveter HK Lørdag 13:50 Bane 4
313 Bjørndal IF Byåsen IL 1 Lørdag 13:50 Bane 5
314 Byåsen IL 1 Eidsvoll IF Lørdag 15:30 Bane 4
315 Tveter HK Bjørndal IF Lørdag 15:30 Bane 5
Jenter 13 – Pulje 2
Halsen IF 1 (Rød – Grønn)
Tiller IL 2 (Blå – Blå)
Kongsvinger IL 1 (Rød – Hvit)
Haslum HK 2 (Rød – Rød)
316 Halsen IF 1 Haslum HK 2 Fredag 20:05 Bane 5
317 Tiller IL 2 Kongsvinger IL 1 Lørdag 11:45 Bane 5
318 Haslum HK 2 Kongsvinger IL 1 Lørdag 13:50 Bane 6
319 Halsen IF 1 Tiller IL 2 Lørdag 13:50 Bane 7
320 Tiller IL 2 Haslum HK 2 Lørdag 15:30 Bane 6
321 Kongsvinger IL 1 Halsen IF 1 Lørdag 15:30 Bane 7
Jenter 13 – Pulje 3
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
Jotun IL 1 (Grønn – Rød)
Os TF 3 (Gul – Sort)
IL Røyken og Spikkestad 1
322 HK-72 Sande IL Røyken og Spikkestad 1 Fredag 20:30 Bane 5
323 Jotun IL 1 Os TF 3 Fredag 20:55 Bane 5
324 IL Røyken og Spikkestad 1 Os TF 3 Lørdag 12:10 Bane 6
325 HK-72 Sande Jotun IL 1 Lørdag 12:10 Bane 7
326 Jotun IL 1 IL Røyken og Spikkestad 1 Lørdag 14:15 Bane 4
327 Os TF 3 HK-72 Sande Lørdag 14:15 Bane 5
Jenter 13 – Pulje 4
IL Røyken og Spikkestad 2
IL Runar (Hvit – Hvit)
Haslum HK 1 (Rød – Rød)
Byåsen IL 2 (Rød – Blå)
329 IL Runar Haslum HK 1 Fredag 21:20 Bane 5
328 IL Røyken og Spikkestad 2 Byåsen IL 2 Lørdag 11:45 Bane 6
330 Byåsen IL 2 Haslum HK 1 Lørdag 14:15 Bane 6
331 IL Røyken og Spikkestad 2 IL Runar Lørdag 14:15 Bane 7
332 IL Runar Byåsen IL 2 Lørdag 16:45 Bane 4
333 Haslum HK 1 IL Røyken og Spikkestad 2 Lørdag 16:45 Bane 5
Jenter 13 – Pulje 5
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
Skiptvet IL 1 (Hvit/Rød – Hvit)
Rapp, SPKL (Rød – Hvit)
Os TF,1 (Gul – Sort)
334 Korsvoll IL Os TF,1 Lørdag 12:35 Bane 4
335 Skiptvet IL 1 Rapp, SPKL Lørdag 12:35 Bane 5
336 Os TF,1 Rapp, SPKL Lørdag 14:40 Bane 4
337 Korsvoll IL Skiptvet IL 1 Lørdag 14:40 Bane 5
338 Skiptvet IL 1 Os TF,1 Lørdag 16:45 Bane 6
339 Rapp, SPKL Korsvoll IL Lørdag 16:45 Bane 7
Jenter 13 – Pulje 6
Skiptvet IL 2 (Hvit/Rød – Hvit)
Nore Neset IL (Blå – Blå)
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
Jotun IL 2 (Grønn – Rød)
340 Skiptvet IL 2 Jotun IL 2 Lørdag 12:35 Bane 6
341 Nore Neset IL Sandefjord TIF Lørdag 12:35 Bane 7
342 Jotun IL 2 Sandefjord TIF Lørdag 14:40 Bane 6
343 Skiptvet IL 2 Nore Neset IL Lørdag 14:40 Bane 7
344 Nore Neset IL Jotun IL 2 Lørdag 17:10 Bane 4
345 Sandefjord TIF Skiptvet IL 2 Lørdag 17:10 Bane 5
Jenter 13 – Pulje 7
Kongsvinger IL 2 (Rød – Hvit)
Stokke IL (Grønn – Sort)
Halsen IF 2 (Rød – Grønn)
Mjøndalen IF (Brun – Hvit)
346 Kongsvinger IL 2 Mjøndalen IF Fredag 21:45 Bane 5
347 Stokke IL Halsen IF 2 Fredag 22:10 Bane 5
348 Mjøndalen IF Halsen IF 2 Lørdag 13:00 Bane 4
349 Kongsvinger IL 2 Stokke IL Lørdag 13:00 Bane 5
350 Stokke IL Mjøndalen IF Lørdag 15:05 Bane 4
351 Halsen IF 2 Kongsvinger IL 2 Lørdag 15:05 Bane 5
Jenter 13 – Pulje 8
Tiller IL 1 (Blå – Blå)
Os TF 2 (Gul – Sort)
Storhamar Håndball (Gul – Blå)
Tveter HK 2 (Burgunderrød – Sort)
353 Os TF 2 Storhamar Håndball Fredag 22:35 Bane 5
352 Tiller IL 1 Tveter HK 2 Lørdag 11:45 Bane 7
354 Tveter HK 2 Storhamar Håndball Lørdag 15:05 Bane 6
355 Tiller IL 1 Os TF 2 Lørdag 15:05 Bane 7
356 Os TF 2 Tveter HK 2 Lørdag 17:10 Bane 6
357 Storhamar Håndball Tiller IL 1 Lørdag 17:10 Bane 7
Jenter 14 – Pulje 1
IL Bjørn (Rød – Blå)
Byåsen IL 2 (Rød – Blå)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
Halsen IF 1 (Rød – Grønn)
360 Halsen IF 1 Storhamar Håndball 2 Fredag 18:35 Bane 8
361 IL Bjørn Byåsen IL 2 Fredag 22:05 Bane 9
358 IL Bjørn Halsen IF 1 Lørdag 09:10 Bane 8
359 Byåsen IL 2 Storhamar Håndball 2 Lørdag 09:10 Bane 9
362 Byåsen IL 2 Halsen IF 1 Lørdag 13:15 Bane 9
363 Storhamar Håndball 2 IL Bjørn Lørdag 13:15 Bane 10
Jenter 14 – Pulje 2
Stokke IL 2 (Grønn – Sort)
Kløfta IL (Hvit – Sort)
Spydeberg IL 1 (Hvit – Blå)
IL Drammen BUL (Hvit – Rød)
364 Stokke IL 2 IL Drammen BUL Fredag 21:25 Bane 6
365 Kløfta IL Spydeberg IL 1 Fredag 22:00 Bane 6
367 Stokke IL 2 Kløfta IL Lørdag 08:35 Bane 8
366 IL Drammen BUL Spydeberg IL 1 Lørdag 09:10 Bane 10
369 Spydeberg IL 1 Stokke IL 2 Lørdag 13:50 Bane 9
368 Kløfta IL IL Drammen BUL Lørdag 14:25 Bane 8
Jenter 14 – Pulje 3
Jotun IL (Grønn – Rød)
Kjelsås IL (Blå – Hvit)
Tiller IL 2 (Blå – Blå)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
374 Kjelsås IL Kongsvinger IL Fredag 20:20 Bane 10
375 Tiller IL 2 Jotun IL Fredag 20:55 Bane 9
372 Kongsvinger IL Tiller IL 2 Lørdag 13:50 Bane 10
373 Jotun IL Kjelsås IL Lørdag 13:50 Bane 8
370 Jotun IL Kongsvinger IL Lørdag 15:35 Bane 8
371 Kjelsås IL Tiller IL 2 Lørdag 15:35 Bane 9
Jenter 14 – Pulje 4
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
Mjøndalen IF (Brun – Hvit)
Os TF 1 (Gul – Sort)
Byåsen IL 3 (Rød – Blå)
379 Korsvoll IL Mjøndalen IF Fredag 19:10 Bane 8
378 Byåsen IL 3 Os TF 1 Fredag 21:30 Bane 9
376 Korsvoll IL Byåsen IL 3 Lørdag 09:45 Bane 9
377 Mjøndalen IF Os TF 1 Lørdag 09:45 Bane 10
380 Mjøndalen IF Byåsen IL 3 Lørdag 16:10 Bane 8
381 Os TF 1 Korsvoll IL Lørdag 16:10 Bane 9
Jenter 14 – Pulje 5
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
SK Freidig (Gul – Rød)
Åssiden IF 2 (Blå/hvit – Hvit)
Spydeberg IL 2 (Hvit – Blå)
383 SK Freidig Åssiden IF 2 Fredag 22:05 Bane 8
382 Sandefjord TIF Spydeberg IL 2 Fredag 22:35 Bane 6
384 Spydeberg IL 2 Åssiden IF 2 Lørdag 10:20 Bane 8
385 Sandefjord TIF SK Freidig Lørdag 10:20 Bane 9
386 SK Freidig Spydeberg IL 2 Lørdag 16:10 Bane 10
387 Åssiden IF 2 Sandefjord TIF Lørdag 16:45 Bane 10
Jenter 14 – Pulje 6
Stokke IL 1 (Grønn – Sort)
Os TF 2 (Gul – Sort)
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Halsen IF 2 (Rød – Grønn)
388 Stokke IL 1 Halsen IF 2 Fredag 19:45 Bane 8
389 Os TF 2 Storhamar Håndball 1 Fredag 21:30 Bane 8
390 Halsen IF 2 Storhamar Håndball 1 Lørdag 10:20 Bane 10
391 Stokke IL 1 Os TF 2 Lørdag 10:55 Bane 8
392 Os TF 2 Halsen IF 2 Lørdag 17:20 Bane 2
393 Storhamar Håndball 1 Stokke IL 1 Lørdag 17:55 Bane 2
Jenter 14 – Pulje 7
Tiller IL 1 (Blå – Blå)
Tjølling IF (Hvit – Sort)
Åssiden IF 1 (Blå/hvit – Hvit)
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
395 Tjølling IF Åssiden IF 1 Fredag 20:20 Bane 8
394 Tiller IL 1 HK-72 Sande Fredag 20:55 Bane 8
396 HK-72 Sande Åssiden IF 1 Lørdag 10:55 Bane 9
397 Tiller IL 1 Tjølling IF Lørdag 10:55 Bane 10
398 Tjølling IF HK-72 Sande Lørdag 17:20 Bane 3
399 Åssiden IF 1 Tiller IL 1 Lørdag 17:55 Bane 3
Jenter 15 – Pulje 1
Askim IF 1 (Rød – Hvit)
Jotun IL (Grønn – Rød)
Bjørndal IF 1 (Blå – Rød)
SK Freidig (Gul – Rød)
401 Jotun IL Bjørndal IF 1 Fredag 20:20 Bane 7
400 Askim IF 1 SK Freidig Fredag 22:05 Bane 7
402 SK Freidig Bjørndal IF 1 Lørdag 17:55 Bane 8
403 Askim IF 1 Jotun IL Lørdag 17:55 Bane 9
404 Jotun IL SK Freidig Lørdag 19:55 Bane 6
405 Bjørndal IF 1 Askim IF 1 Lørdag 19:55 Bane 7
Jenter 15 – Pulje 2
IL Flåværingen (Gul – Blå)
Askim IF 2 (Rød – Hvit)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
407 Askim IF 2 Kongsvinger IL Fredag 19:10 Bane 7
406 IL Flåværingen Korsvoll IL Fredag 19:45 Bane 7
408 Korsvoll IL Kongsvinger IL Lørdag 17:35 Bane 4
409 IL Flåværingen Askim IF 2 Lørdag 17:35 Bane 5
410 Askim IF 2 Korsvoll IL Lørdag 19:00 Bane 8
411 Kongsvinger IL IL Flåværingen Lørdag 19:00 Bane 9
Jenter 15 – Pulje 3
Os TF (Gul – Sort)
Bjørndal IF 2 (Blå – Rød)
Stokke IL (Grønn – Sort)
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
413 HK-72 Sande Bjørndal IF 2 Fredag 18:35 Bane 9
412 Os TF Stokke IL Fredag 19:45 Bane 9
414 Stokke IL Bjørndal IF 2 Lørdag 17:35 Bane 6
415 Os TF HK-72 Sande Lørdag 17:35 Bane 7
417 Bjørndal IF 2 Os TF Lørdag 19:35 Bane 8
416 HK-72 Sande Stokke IL Lørdag 19:55 Bane 4
Jenter 15 – Pulje 4
Tiller IL (Blå – Blå)
Vollen UL (Grønn – Sort)
Ørland Ballklubb (Blå/hvit – Blå)
Sandefjord TIF (Rød – Rød)
419 Tiller IL Vollen UL Fredag 19:10 Bane 10
418 Sandefjord TIF Ørland Ballklubb Fredag 21:30 Bane 7
420 Ørland Ballklubb Vollen UL Lørdag 18:10 Bane 4
421 Sandefjord TIF Tiller IL Lørdag 18:10 Bane 5
422 Tiller IL Ørland Ballklubb Lørdag 19:35 Bane 9
423 Vollen UL Sandefjord TIF Lørdag 19:35 Bane 10
Jenter 16 – Pulje 1
HK-72 Sande (Blå – Hvit)
Storhamar Håndball 1 (Gul – Blå)
Jotun IL (Grønn – Rød)
Kongsvinger IL (Rød – Hvit)
428 Storhamar Håndball 1 Kongsvinger IL Fredag 18:00 Bane 10
429 Jotun IL HK-72 Sande Fredag 20:20 Bane 9
424 HK-72 Sande Kongsvinger IL Lørdag 18:10 Bane 6
425 Storhamar Håndball 1 Jotun IL Lørdag 18:10 Bane 7
426 Kongsvinger IL Jotun IL Søndag 08:00 Bane 8
427 HK-72 Sande Storhamar Håndball 1 Søndag 08:00 Bane 9
Jenter 16 – Pulje 2
Skiptvet IL  (Hvit/Rød – Hvit)
Ull / Kisa IL (Gul – Grønn)
Nidelv IL (Blå – Rød)
Ottestad IL (Gul  – Sort)
431 Skiptvet IL Ull / Kisa IL Fredag 18:35 Bane 10
430 Ottestad IL Nidelv IL Fredag 21:30 Bane 10
432 Nidelv IL Ull / Kisa IL Lørdag 19:20 Bane 4
433 Ottestad IL Skiptvet IL Lørdag 19:20 Bane 5
434 Skiptvet IL Nidelv IL Søndag 08:00 Bane 10
435 Ull / Kisa IL Ottestad IL Søndag 08:35 Bane 8
Jenter 16 – Pulje 3
Korsvoll IL (Blå – Hvit)
Storhamar Håndball 2 (Gul – Blå)
TRUKKET
Vollen UL (Grønn – Sort)
436 Korsvoll IL Vollen UL Fredag 19:10 Bane 9
437 Storhamar Håndball 2 TRUKKET Fredag 19:45 Bane 10
438 Vollen UL TRUKKET Lørdag 19:20 Bane 6
439 Korsvoll IL Storhamar Håndball 2 Lørdag 19:20 Bane 7
440 Storhamar Håndball 2 Vollen UL Søndag 08:35 Bane 9
441 TRUKKET Korsvoll IL Søndag 08:35 Bane 10